ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого дошкільного закладу "УСМІШКА"!

/Files/images/детский сад №133.jpg

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 133 м. Луганська»

Завітавши до дитячого садочка, який знаходиться в кварталі Гєроєв Сталінграда 16-б, відразу відчуваєш затишок і тепло. Для малюків гостинно відкриті двері груп: - раннього віку: «Гномики», «Кроха», «Ромашка»; - молодшого віку: «Веселка», «Світлячок», «Сонечко», «Чомусики»; - старшого віку: «Золота рибка», «Колосок», «Соняшник», «Ягідка»; - логопедичні групи: «Берізка», «Капітошка».

Під керівництвом завідувача Бацемакіної Ганни Борисівни в садку працює 25 досвідчених і талановитих педагогів, з них: магістри – 4, вищу освіту має - 13, середню спеціальну – 7, незакінчену вищу – 2.

Кожен вихователь має власні секрети підходу до спілкування з дітьми. В своїй роботі вони завжди враховують дитячий інтерес та зацікавленість тією чи іншою справою.

Головним напрямком роботи дошкільного закладу є збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей, а також впровадження інноваційної діяльності для розвитку інтелектуального потенціалу дошкільника.

Для здійснення цієї роботи в садочку працює творча група під керівництвом вихователя-методиста Коршунової Ірини Валеріївни з впровадженню в освітній процес найкращого педагогічного досвіду роботи, новітніх технологій.

Вихователями створено активне предметно-розвивальне середовище, яке забезпечує дітям вибір діяльності, відповідає їх інтересам, яке дає можливість дітям краще пізнавати навколишній світ.

Збереженням психічного здоров’я дітей успішно займається практичний психолог Шаповалова Олена Олександрівна. Вона має психологічний кабінет для проведення занять з малюками.

Діти, які мають порушення мовленнєвого розвитку, відвідують логопедичні групи. Заняття проводять досвідчені вчителя-логопеди: Бабенко Ольга Вікторівна та Щеглова Олена Сергіївна.

Любов до прекрасного, чарівний світ мелодії відкривають малятам музичні керівники: Александрова Ольга Олександрівна та Коротченко Олена Олегівна.

Щоб досягти поставленої мети, педагоги закладу не залишають поза увагою батьків вихованців. Для них працює “Клуб молодої сім’ї” під керівництвом практичного психолога Шаповалової Олени Олександрівни.

Поза увагою не залишаються обдаровані діти, які займаються у гуртках: «Театр казок», «Дитяча хореографія», «Здоров’ятко» (нетрадиційне загартування).

На початок нового року (січень - 2012) плануємо відкрити такі гуртки, як: «Талановиті пальчики» (нетрадиційні техніки малювання, ліплення, виготовлення народної іграшки), «Логіка», «Читайлик», «Вчимося писати» (підготовка до школи).

Належну увагу приділяємо оздоровленню дітей. В групах «Соняшник» та «Ягідка» вихователі використовують нетрадиційні способи загартування.

Спортивна зала обладнана всім необхідним,за допомогою люстриЧижевського малюки зміцнюють свій імунітет, в медичному кабінеті діти приймають кисневі коктейлі. Але:

Актуальність питання зміцнення здоров’я дітей привело до того, що в 2012 році ми плануємо відкрити кабінет релаксації, де діти будуть приймати фіточаї, синглетно-кисневі суміші, проходити курси іонотерапії, аромотерапії, звукотерапії.

Працюючи злагоджено, весь колектив дошкільного закладу, прагне виростити підростаюче покоління здоровим, бадьорим та компетентним для подальшого життя.

Дитинство - це початок життя. Цей період у житті дітей багато в чому залежить від дорослих, які виховують малюка. Тому наш колектив намагається наповнити кожен день малюка світом тепла і ласки, духовно збагатити середовище, в якому дитина зростає й розвивається, закладає основи високих людських починань, основи самостійності та відповідальності, почуття власної гідності, поваги до себе, віри у власні сили.

Девіз дошкільного закладу "УСМІШКА"

За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,